До Дня чорнобильської трагедії

26 квіт. 2018
З 23.04 по 27.04 2018 р. у школі пройшов тиждень присвячений Дню чорнобильської трагедії.

Класні керівники провели уроки пам’яті «Чорнобиль не має минулого», «Чорнобиль – трагедія ХХ ст.», уроки мужності «Героїзм ліквідаторів аварії на ЧАЕС врятував світ», «Мужність і біль Чорнобиля» з демонстраціями епізодів документальних, художніх фільмів на «чорнобильську» тематику «Чорні крила біди», «Дзвони тривоги» та ін.

25 квітня відбулося засідання «круглого столу» за темою «Чорнобиль. Трагедія… Біль…». Редколегія 9-А кл. випустила тематичний номер газети «Шкільне життя» на тему «Чорнобиль – це трагедія і подвиг».

26 квітня учні 3-8 класів відвідували Пам’ятний знак Чорнобильської трагедії.