День безпечного Інтернету

12 лют. 2018
7 лютого учні нашої школи приєднались до відзначення Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day), який відбувся під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у школі, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. Так, наприклад в 2017 році в Україні, крім навчальних закладів, бібліотек, громадських організацій, медіа, долучились й  представники місцевих органів влади, які розміщували ідеї для батьків з безпеки дітей онлайн на своїх офіційних сайтах. Ми б хотіли подякувати кожному, хто брав участь у Дні безпечного Інтернету 2018! Саме Ви робите цей День в Україні — день заради безпечнішого та кращого Інтернету!