Наша школа - учасник національного проекту "Відкритий світ"

18 лют. 2014
Ми впевнені, що в нашій школі буде забезпечено доступ кожної дитини до найкращих навчальних матеріалів і освітніх методик.

Наша школа брала участь у конкурсі "2000 шкіл" ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ».

Подану на конкурс заявку розглядало авторитетне журі, до складу якого входили представники міжнародних компаній – Microsoft, Intel, Wikimedia та української галузевої асоціації АПІТУ. Критеріями оцінки були виконання школою умов конкурсу й документальне підтвердження поданих даних. Доповненням до заявки стало посиланням на відео "Чому саме наша школа повинна бути учасником конкурсу" (http://www.youtube.com/watch?v=jTxaqufpSjY)

«Відкритий світ» – це проект, який створює єдиний навчально-інформаційний онлайн простір для учнів, вчителів та батьків зі всієї України за допомогою запуску освітнього порталу. Кожен учасник матиме постійний та швидкий доступ до нього.

Ціль проекту – подолання освітньої нерівності та забезпечення найвищого стандарту освіти кожному куточку України.

Національний проект «Відкритий світ» співпрацює з провідними міжнародними ІТ-компаніями: Microsoft, Cisco, Intel, Epson, Trunity та українськими інтеграторами: «Енглер», «БМС-техно», «Сітронікс», сервіс Української спілки інвалідів (УСІ).