Що? Де? Коли?

16 лют. 2017
Ми не народилися зі знаннями, ми пізнаємо світ із допомогою знань! Під таким гаслом у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 відбувся інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» серед учнів 8-11 класів. В ньому прийняла участь команда і нашої школи у складі: Іполітової Д., Марченко К., Нечитайла П., Бордунова О., Гоженка О., Скудної О.

Протягом. турніру старшокласники показали свої інтелектуальні здібності, вміння логічно мислити, активно обговорювали кожне питання, не порушували умови гри, чітко виконували кожне завдання. Під час гри у залі панувала атмосфера азарту та суперництва. Нові знання та задоволення від проведеної гри одержали не лише учасники, а й усі присутні. Команда нашої школи зайняла ІІ місце та була нагороджена грамотою. Турнір іще раз підтвердив істину, що найбільше багатство країни – мудра, розумна,  інтелектуально і духовно багата  молодь, у руках якої є майбутнє нашої держави.