Масляна

24 лют. 2017
24 лютого у школі відбулося свято Масляної. Перша частина проходила у актовій залі школи. Друга частина проходила на вулиці. Масляний круглий млинець – символ сонця, гарних врожаїв, щасливих днів, а також символ благополуччя , здорових дітей, єднання родини і друзів

24 лютого у школі відбулося свято Масляної. Перша частина проходила у актовій залі школи. Розпочалася вона виступом заступника директора школи з навчальної роботи Попок Олени Юріївни. В своїй промові привітала всіх присутніх зі святом. В залі звучали пісні, кружляли в танку вихованці танцювального колективу «Фламінго», учні розповідали веселі гуморески і вірші.Для наймолодших учнів школи було проведено безліч цікавих та веселих конкурсів з призами. Друга частина проходила на вулиці.  Масляний круглий млинець – символ сонця, гарних врожаїв, щасливих днів, а також символ благополуччя , здорових дітей, єднання родини і друзів. Ще ніколи млинці не здавались такими смачними як сьогодні. Пекли їх дівчата: Горєлкова Юлія, Половинкіна Поліна, Івченко Анна. Родзинкою заходу стало проведення обряду спалення опудала Масляної. Опудало було зроблено руками Черняк Наталії (Президента дитячої організації «ФОРА»). У великому хороводному колі, під красиву музику запалили опудало і  попросили, щоб доля була доброю, літо – теплим, а врожай – багатим! Дійсно, свято вдалося на славу. І всі присутні отримали задоволення від заходу.