Осінній бал

11 лист. 2016
За давньою традицією у нашій школі в листопаді відбувається яскрава феєрія музики, танцю та ідей – шкільний конкурс «Осінній бал». 10 листопада в колі друзів, вчителів та гостей відбувся цьогорічний захід.

«Осінній бал» - улюблене свято учнів школи. Це свято трансформується з року в рік:  змінюються учасники, змінюються конкурси, змінюється рівень підготовки конкурсантів.

Щоб журі конкурсу змогли визначити найкращих,  учні 9-11-х класів повинні були взяти участь в трьох конкурсах.

Найкращі виступи були відмічені у номінаціях «Містерія танцю», «Зірка світової величини»,  «Ритми минулого» та «Винахідливі».

Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо, щоб моменти підготовки, участі та перемог стали приємною згадкою на все життя.