Фотоконкурс

25 жовт. 2016
За підсумками шкільного фотоконкурсу перше місце зайняла Анастасія Прись (2-Б клас) з роботою "Моя домашня бібліотека"; друге місце присуджено Богдану Чудовському (4-А клас) і його роботі "Люблю читати вдома і в школі" ; третє місце зайняв Олександр Бордунов (9-А клас), робота - "Як добре вміти читати!".

Політ фантазії і свобода творчості, незвичайні ракурси і несподівані моменти! Все це фотоконкурс "Дитина і книга", який проходив в бібліотеці ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з 7 по 12 жовтня 2016 року.

Фотоконкурс відбувся в рамках Всеукраїнського місячника бібліотек.   Метою фотоконкурсу стала організація заходів на підтримку читання; створення позитивного іміджу бібліотеки і читаючої людини; підвищення активності користувачів бібліотеки; створення циклу фотографій про бібліотеку, підвищення інтересу у підлітків до якісної сучасної літератури. На конкурс приймалися фотографії, в яких обов'язково повинна простежуватися основна тема - "Дитина і книга". До участі в конкурсі приймалися фотографії дітей за захоплюючим заняттям - читанням або розгляданням книги.

Учасниками фотоконкурсу стали 12 учнів школи від 7 до 16 років. На суд журі були представлені 26 різних фотомоментів спілкування з книгою. Учасники конкурсу прагнули не просто зловити оригінальний або забавний кадр, але, перш за все, донести до глядачів сенс фотороботи.

Настав час підбити підсумки! Як завжди, завдання вибору кращих виявилася нелегка. За підсумками фотоконкурсу перше місце зайняла Анастасія Прись (2-Б клас) з роботою "Моя домашня бібліотека"; друге місце присуджено Богдану Чудовському (4-А клас) і його роботі "Люблю читати вдома і в школі" ; третє місце зайняв Олександр Бордунов (9-А клас), робота - "Як добре вміти читати!". Ці учні отримали дипломи, а інші діти – сертифікати учасника.

Вітаємо переможців! Хочеться відзначити, що всі фотографії по-своєму унікальні і висловлюють любов до книги і читання.

Актив бібліотеки ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 дякує всім, хто взяв участь в фотоконкурсі. Дуже приємно, що ви поділилися з нами частинкою своєї творчості і фантазії. Сподіваємося, що читання стане вашим улюбленим і самим приємним заняттям!

Переглянути фотовиставку "Дитина і книга" ви можете в розділі Фотогалерея. Ми завжди раді зустрічі з Вами!

Калініченко А.І., завідувач бібліотеки

Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2