Виставка-конкурс листівок До Дня працівників освіти

30 вер. 2016
Щорічно напередодні свята Дня працівників освіти у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 яскраво проходить виставка вітальних листівок. Ось і сьогодні 30 вересня всі класні колективи могли висловити свої побажання на вітальних листівках.

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
Щорічно напередодні  свята Дня
працівників освіти у Первомайській ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2  яскраво  проходить виставка вітальних листівок. Ось і сьогодні 30 вересня  всі класні колективи  могли висловити свої  побажання  на вітальних листівках. Підтримуючи  добру традицію, в професійне свято працівників освіти, учні вітали  всіх вчителів та працівників школи