День здоров’я

12 вер. 2016
Уже традиційно Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 в вересні проводить День здоров’я. Його мета – допомогти учням зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження.

«Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо», — так говорить народна мудрість. День здоров'я в школі - це завжди веселий і активний захід, який зазвичай подобається всім школярам. Вони беруть участь у веселих естафетах, спортивних іграх з м’ячами, дихають свіжим повітрям, пустують, варять смачну кашу і добре проводять свій час. Такий захід стає справжнім святом. Учні школи цей день запам’ятають надовго, адже  отримали безліч емоцій, позитивних вражень.