СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

1 вер. 2016
Традиційно 1 вересня всі учні вирушають в подорож до країни Школярії. Ця країна незвичайна, в ній кожна хвилина сповнена неповторними подіями

На традиційному святі Першого дзвоника всі присутні вітали наймолодших і найдопитливіших громадян цієї країни. Саме вони були іменинниками, а тому отримали подарунки від найстарших школярів - одинадцятикласників. Першачки підготували вірші про школу і запевнили всіх присутніх, що вчитимутися лише на 12 балів. Учнів привітали з початком навчального року директор школи Барабан Ю.В., заступник начальника Первомайського відділу освіти Мартиненко О.І., мати одинадцятикласника Слонь С. М. та інші. Ведучими цього свята були старшокласники – Шевцом Микита і Шевцова Марія. Найстарші учні школи для першокласників підготували веселий танок, а в кінці свята заспівали пісню хором. Традиціями  цього свята,  що  передаються від покоління до покоління школярами, стали купа квітів для педагогів, пишні банти першокласників, гучний звук першого шкільного звоника й, звісно ж, найперший урок у навчальному році.

Ми любимо цей день, бо це свято молодості, віри й надії, нашого майбутнього.