Успішні практики багатомовної освіти в Україні

Разное

Успішні практики багатомовної освіти в Україні / кол. авт., за ред. А. А.О.Панченкова – К.:Ваіте, 2020, 134 c.
У посібнику викладено результати Всеукраїнського експерименту з формування багатомовності вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти.
Для педагогічних працівників закладів освіти з класами (групами) з навчанням мовами корінних народів, національних меншин і всіх, хто цікавиться питаннями багатомовної освіти.
Відповідальний за випуск – Андрій Гончак
Ілюстраторка – Альона Шостко

Сборник литературы для школьников 5 класа

Азбука Делфи программирование с нуля

Описано как работать с Делфи начиная с самого начального уровня.