Література до циклу уроків з іноземної мови для ІІ курсу ПТНЗ

Методическая литература

Надається література до циклу уроків з іноземної мови для ІІ курсу ПТНЗ в кількості 18 авторів

Бурда, М. І. Геометрія [Текст] : підручник для 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів. /М. І. Бурда, Н. А. Тарасенкова. – К. : Зодіак- ЕКО, 2007. – 207 с.

історія  України

історія України
Підручник

Наказ Міністерства № 1116 від 23.11.2010 "Про внесення змін до розділу VІ Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти"