Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання

УДК 796.032.2(031)
ББК 75.4я 2
Б 90
М. М. Булатова
Енциклопедія олімпійського спорту
в запитаннях і відповідях
друге видання
Міжнародний олімпійський комітет
Національний олімпійський комітет України
М. М. Булатова
Б 90 Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання. — К.: Олімпійська література,
2011. — 400 с.: іл.
ISBN 978-966-8708-14-5
Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його
розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей.
Книга складається із п’яти частин. Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських
ігор Стародавньої Греції. У частині ІІ висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного
олімпійського комітету і роль у цьому П’єра де Кубертена. Надана характеристика діяльності восьми президентів
Міжнародного олімпійського комітету. У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії,
структуру Міжнародної олімпійської системи. Частина ІV присвячена олімпійським видам спорту, видатним
спортсменам — чемпіонам Олімпійських ігор. Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів
у Міжнародному олімпійському русі.
Для дітей та молоді, фахівців галузі фізичного виховання і спорту та освіти, широкого загалу читачів, які
цікавляться історією і сьогоденням олімпійського руху.
ISBN 978-966-8708-14-5 © Булатова М. М.

клавіатурний тренажер

За допомогою клавіатурного тренажера ви маєте можливість навчитися друкувати двома руками якісно і швидко.

Трудове навчання (для дівчат)  [Текст] : підручник для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Трудове навчання (для дівчат) [Текст] : підручник для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів. /І. Ю. Ходзицька, Н. М. Павич, О. В. Горобець, О. І. Безносюк. – Кам’янець-подільський : Аксіома, 2013. – 160 с. : іл. Підручник розроблено відповідно до нового Державного стандарту і програми МОНмолодьспорту України. Підручник складається з чотирьох розділів, які ознайомлять учнів з новими конструкційними матеріалами, що використовуються для виготовлення аплікації, навчать технології виготовлення аплікацій, правил поведінки за столом, безпечного користування побутовими електроприладами.

хімія 10 клас

Підручник 10 клас Хімія