Первомайський ліцей № 2

Важлива інформація

Заходи Первомайського ліцею № 2

щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

1. Проводити  бесіди з усіма учасниками освітнього процесу щодо попередження і запобігання поширення  коронавірусуCOVID-19.
  2. Кожні 2 години проводити дезінфекцію ручок на дверях в службових та навчальних кабінетах.
  3. Проводити вологе прибирання коридорів, туалетів, навчальних та службових кабінетів з використанням дезінфікуючих засобів; обробляти  стільниці, підвіконня.
  4. На кожному поверсі ліцею розміщені пам’ятки щодо запобігання поширенню коронавірусу.
  5. Заборонено присутність учнів у приміщенні ліцею.
  6. Працівники ліцею мають на робочих місцях захисні маски.
  7. При появі  працівників з ознаками ГРВІ, негайно направляти до медичного закладу.
  8. На початку і перед закінченням роботи здійснювати провітрювання.
  9. На сайті ліцею розміщено заходи щодо запобігання захворювання коронавірусом.

Про онлайн-безпеку учасників освітнього процесу

В умовах дистанційного та змішаного навчання учасники освітнього процесу проводять на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки кібербулінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті збільшилась удвічі.

З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» для педагогічних працівників розроблено методичні рекомендації щодо онлайн-безпеки учасників освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання.

Методичні рекомендації створені на допомогу заступникам директорів для підготовки та проведення педагогічних нарад, класним керівникам у роботі з цього напряму, учителям предмета «Основи здоров’я» для проведення уроків з відповідних тем.

Методичні рекомендації щодо онлайн-безпеки учасників освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання на 16 арк. розміщено на сайті Академії за посиланням: https://bit.ly/3jfVrOA

Розроблено серію коміксів для школярів

Міністерство охорони здоров’я разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів. Вони створені в рамках кампанії щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками. Ці правила зараз є обов‘язковими для всіх. І школярам, які проводять багато часу в закритому приміщенні, сидять поруч за партами та користуються шкільним приладдям, про це необхідно нагадувати якомога частіше. Тому ці комікси будуть розіслані в українські школи та поширюватимуться у соцмережах. Пам'ятайте, коронавірус становить смертельну небезпеку. Дотримуйтесь всіх рекомендацій МОЗ та бережіть своє здоров'я.  Посилання