Первомайський ліцей № 2

Новости: 241
15.10.2015

Вітання учасників АТО

15 травня 2015 року учні школи привітали учасників АТО зі святом Захисника України, які проживають у мікрорайоні нашої школи.
14.10.2015

Спортивне свято для учнів 1-х класів

До Дня Захисника України вчителем початкових класів Лисенко Л.М. було проведено спортивні змагання "Козацькі розваги" для учнів 1-В класу, в якому брали участь батьки і діти класу.
05.10.2015

Концерт, присвячений Дню працівників освіти

Як відомо, перша неділя жовтня пов'язана із знаменним святом для всіх освітян – Днем працівників освіти. Саме до цього дня, 2 жовтня, у стінах актової зали Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся святковий концерт. Продуманим і лаконічним було оформлення сцени, що відповідало темі заходу. Дизайнером оформлення була Президент дитячої організації «ФОРА» - Черняк Наталя і її команда.
27.09.2015

День туризму

25 вересня відбулися міські змагання до Дня туризму. де учні нашої школи показали свої артистичні вміння, відмінні знання з краєзнавства, хорошу підготовку у наступних технічних етапах: розкладання намету, орієнтування на місцевості, вузли, купини, транспортування потерпілого, розпалювання вогнища, складання карти.
21.09.2015

КОНКУРС КВІТКОВИХ КОМПОЗИЦІЙ

Протягом багатьох років у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 традиційно восени проходить конкурс-виставка квіткових композицій «Салют Перемоги!» Ось і цього разу 16 вересня 2015 року кожен клас презентував свою роботу – букет із квітів, справжній барвистий феєрверк краси. Фантазія учнів виявилась безмежною.
17.09.2015

Конкурс малюнків на асфальті на тему: "Ми за мир! Україна - єдина!".

16 вересня 2015 року до Міжнародного дня миру (21.09) у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся конкурс малюнків на асфальті на тему: "Ми за мир! Україна - єдина!"
17.09.2015

Безкоштовні електронні версії підручників та методичних посібників

Керівництво видавництва «Ранок» вирішило забезпечити всіх безкоштовними електронними версіями підручників і методичних посібників до них, виклавши у вільний доступ матеріали для I чверті навчального року. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 №777, підручники рекомендовані до використання у навчально-виховному процесі. Посилання розташоване нижче.
01.09.2015

День знань

1 вересня відбулося свято "Першого дзвоника". Одинадцятикласники разом з класним керівником Бігун Ольгою Олександрівною підготували яскраве дійство, яке запам'ятається маленьким першокласникам надовго.
22.05.2015

Вітаємо!

Команда «Позитив» нашої школи посіла ІІ місце у конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій у фіналі ІІ (регіонального) етапу VІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Харківській області для загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
08.05.2015

Концерт до дня Перемоги

8 травня 2015 року з метою виховання мужності, почуття патріотизму, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої Світової війни та з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся концерт «Пам’ятаємо – перемагаємо».