Первомайський ліцей № 2

Новости: 241
24.11.2015

До Дня пам’яті жертв Голодомору

23 і 24 листопада 2015 року напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору старшокласники нашої школи: Жовновацька Л. і Ракитська А.(11 кл.), Кодацька О. і Ситник Я.(10 кл.) провели уроки пам’яті для учнів 4-11 класів. У національній памяті українського народу навіки закарбовано сторінку болю, імя якому - Голодомор.
18.11.2015

Малі олімпійські ігри

17 та 18 листопада проходило справжнє спортивне свято – Малі Олімпійські ігри. Організовували захід вчителі фізичної культури Пономаренко Євген Іванович та Чистяков Костянтин Миколайович. Як і на повноцінних Олімпійський іграх, спочатку була офіційна церемонія відкриття, команди-учасниці виходили під урочистий марш, піднімався прапор Малих Олімпійських ігор. А далі, кожна команда класу оригінальним девізом представляла себе
17.11.2015

Профорієнтаційна робота

17 листопада 2015 року в нашій школі відбулася інтерактивна бесіда "Знайди свій шлях в ІТ-індустрії", яку провів Євген Кулік, представник KHARKIV IT CLUSTER.
13.11.2015

Проект “Весела перерва”

Шкільна громадська організація «ФОРА» розпочала впровадження проекту "Весела перерва", завданням якого стало прагнення розфарбувати буденне шкільне життя, особливо для учнів 1-4 класів. Була створена команда ігротехніків з числа старшокласників, які створили банк ігор, приготували необхідний реквізит та цікаво провели 11 листопада перерви в початковій школі.
12.11.2015

Осінній бал

Осінь – золота пора миру, злагоди, любові, пора незнаної краси! Осінній бал… Що може бути романтичнішим та захопливішим?! Ось уже котрий рік поспіль Первомайська ЗОШ № 2 відкриває свої двері для усіх учнів та вчителів, щоб разом поринути у незбутню казку осіннього балу.
09.11.2015

Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер-2015"

9 листопада 2015 року учні 5-10 класів розв’язували логічні та інтерактивні вправи передбачені умовами проведення конкурсу, змагалися з собою, однокласниками та однолітками всієї України. Цього року в конкурсі беруть участь 21 учень. По місту Первомайський - 179. З нетерпінням будемо чекати результати конкурсу.
30.10.2015

Екскурсія

30 жовтня 2015 року учні 5-Б, 6-А, 6-Б, 8-Б класів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 здійснили подорож до найбільшого в Європі річкового острову, який знаходиться на річці Дніпро і входить в межі міста Запоріжжя. Це одне з 7 чудес України – острів Хортиця.
22.10.2015

ММО класних керівників

22.10.2015 року відбувся семінар-практикум міського методичного об’єднання класних керівників за темою «Національно-патріотичне виховання – невід’ємна складова гармонійного розвитку особистості».
22.10.2015

Засідання ММО класних керівників

22 жовня наша школа зустрічала гостей - класних керівників 6 - 9 класів шкіл міста Первомайський. Були проведені відкриті заходи: 6-А - свято "Історія українського козацтва", 9 клас - година спілкування "Герої Первомайщини"
16.10.2015

Профорієнтація учнів 9 - 11 класів

Програмою розвитку ООН презентовано портал, що дозволяє українській молоді скласти безкоштовний профорієнтаційний тест. Розробники програми зазначають, що тест визначає інтереси та здібності, а також ступінь самовизначення, здатність до прогнозування, здатність сприймати критику, взаємодіяти з іншими людьми та вирішувати проблеми.