Первомайський ліцей № 2

Новости: 241
18.01.2016

Призупинення навчально-виховного процесу

З 19 по 23 січня в школі тимчасово призупиняється навчально-виховний процес. Відповідне розпорядження 18.01.2016 року підписав міський голова Микола Бакшеев
15.01.2016

Як не заразитися грипом?

Грип – гостре інфекційне, швидко розповсюджується захворювання, що вражає органи дихання, нервову, а іноді і серцево-судинну системи. Збудником грипу є вірус, що розмножується в слизовій оболонці дихальних шляхів; він поширюється в повітрі разом з дрібними крапельками слини; слизу і мокроти, які виділяються грипозними хворими при чханні, кашлі, розмові. Грип – одна з найбільш заразних хвороб. Що потрібно робити, щоб не захворіти на грип:
14.01.2016

Щедрування - давній український звичай

Напередодні Старого нового року учні 10класу нашої школи віншували учителів із Новорічними святами, а після уроків завітали до кожної родини,подарувавши святковий настрій. Щедрування супроводжувалося словами побажань добра, здоров'я, благополуччя сім'ям, миру Україні, піснями.
11.01.2016

Зимові канікули у м. Львові та м. Києві

На зимових канікулах учні Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з вчителями Лісовською Ольгою Олександрівною та Брагіною Вікторією Василівною відвідали м. Львів. Фотозвіт подорожі дивіться в розділі ФОТОГАЛЕРЕЯ
18.12.2015

Концерт у Первомайському територіальному центрі

16 грудня 2015 року в приміщенні Первомайського територіального центру відбувся святковий концерт присвячений Дню Святого Миколая. Кожен громадянин повинен вшановувати і надавати підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.
11.12.2015

День самоврядування - 2015

10 декабря 2015 года в нашей школе состоялся День самоуправления. Ученики 9-11классов имели прекрасную возможность испытать все прелести профессии учителя и получить незабываемый опыт. Они тщательно готовились, составляли планы и конспекты к урокам. Как и в предыдущие года уроки также посещал 12 класс - класс учителей.
10.12.2015

Година коду

З 7 по 13 грудня в рамках Всесвітнього тижня інформатики по всьому світу проходять уроки кодування «Година коду» (Hour of Code). Підтримала цю ініціативу і наша школа. Вже на сьогодні отримали сертифікати 89 учня, але тиждень триває.
06.12.2015

Нумо, хлопці!!!

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України в Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 проведено спортивні змагання «Нумо, хлопці!», в яких взяли участь команди юнаків 8-11 класів.
27.11.2015

Виставка стіннівок до Дня пам’яті жертв Голодомору

З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в закладі з 24 по 27 листопада було проведено виставку стіннівок "Забуттю не підлягає".
26.11.2015

Свято краси і чарівності "Міс осінь - 2015".

26 листопада 2015 у Будинку дитячої і юнацької творчості проведено міське прекрасне свято. Свято краси, вишуканості, грації, чарівності "Міс осінь - 2015". Від Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 виступила учениця 11 класу – Попок Віталіна.