Первомайський ліцей № 2

Новости: 241
21.05.2016

Всеукраїнський огляд-конкурс команд «ЮІР-2016»

20 травня 2016 року команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 «Інспектор» посіла ІІ місце у міському конкурсі Юних інспекторів руху. Змагалися між собою 7 команд міста у 6 номінаціях: «Знавці правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Агітбригада», «Велоестафета», «Медична допомога», «Соціальна реклама».
12.05.2016

Джура - 2016

11 травня 2016 року команда школи брала участь у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Команда «Патріоти» посіла І місце у змаганні з топографічної підготовки та Сергій Арестов, учень 10 класу, переміг у змаганні з вогневої підготовки. Учні також показали гарні знання та уміння з військової підготовки. Загальний результат нашої команди – ІІ місце. Вітаємо наших призерів!!!
06.05.2016

до Дня Перемоги

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, 6 травня в школі традиційно відбувся концерті до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
28.04.2016

Знай наших - 2016!

27 квітня 2016 року в школі практичним психологом, Задорожною Мариною Миколаївною, було проведено свято «Знай наших». На цьому святі учні школи демонстрували свої таланти і були нагороджені Похвальними грамотами.
23.04.2016

Міська краєзнавча конференція

У зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи 22 квітня 2016 року в БДЮТ проведено підсумкову конференцію учасників міської краєзнавчої експедиції «Чорнобиль: події, долі, пам’ять».
22.04.2016

День Цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 22 квітня у ЗОШ №2 відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
18.04.2016

Тиждень історії та права

14 квітня 2016 року у Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 у рамках тижня історії і права було проведено правовий брейн-ринг «Його величність – Закон» вчителем історії Барабаном Юрієм Васильовичем.
15.04.2016

Фестиваль гумору

14 квітня в БДЮТ відбувся Фестиваль гумору. У ньому брали участь лідери учнівського самоврядування шкіл нашого міста. Нашу школу представляли учні 8-А класу: Іполітова Д., Федчук Ю., Яковенко К., Бордунов О.
14.04.2016

Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія" (Найкращий читач України - 2016")

13 квітня 2016 року у Харківській обласній бібліотеці для дітей проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія" ("Наукращий читач України - 2016"). Головною метою конкурсу було заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури, а також підвищення позитивного інтересу та престижу бібліотек.
24.03.2016

День відкритих дверей

23 березня 2016 року школа гостинно відкрила свої двері для майбутніх першокласників. На свято завітали батьки разом зі своїми дітьми. Казкові герої розважали майбутніх першокласників рухливими іграми, веселими танцями, а учні 4-х класів порадували цікавими виступами.