Первомайський ліцей № 2

 
МОН України

Фестиваль української пісні «Ми діти твої, Україно!»

12.11.2014
12 листопада 2014 року в Первомайській ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 відбувся фестиваль української пісні «Ми діти твої, Україно!» Прозвучали пісні про любов до рідного краю, про гостинність і щедрість українців.

Їх виконали учні 5-А класу ( класний керівник – Лісовська О.О.), 6-Б класу ( класний керівник – Яременко В.І.), 7-А класу ( класний керівник – Калініна В.І.) і 5-Б класу (класний керівник – Жовновацький С.В.)

  

Завжди будуть зворушувати і хвилювати нас пісні про людські взаємини кохання. Саме в цих піснях розкривається красива і чиста, чарівна і ніжна душа українського народу. Про це нам заспівали учні 6-А класу ( класний керівник – Олійник О.Л.)

 

Ніколи не померкнуть й іскорки веселощів та дотепів жартівливих народних пісень. Адже українці, як ніякий інший народ, вміють щиро посміятися над собою. Жартівливу пісню нам продемонстрували учні 7-Б класу (класний керівник – Калініна Н.М.).

 

Українські пісні вмістили в собі всю велич народної мудрості і досвіду наших предків. Незважаючи на великий вік, українські пісні й сьогодні залишаються актуальними, й сьогодні вони популярні, адже несуть в собі велику духовну красу українців.