Первомайський ліцей № 2

 
МОН України

Протидія булінгу

26.03.2019
26 березня 2019 року в Первомайській ЗОШ № 2 відбулося розширене засідання шкільного методичного об’єднання класних керівників за темою «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладі освіти».

Згідно з дослідженнями, 24% українських дітей хоча б раз стикались із цькуванням у школі. З них менше половини розповідало про цей досвід батькам, рідним та друзям. Дуже часто булінг призводить до  непоправних наслідків, а тому останнім часом у світі активно говорять про те, як зупинити шкільне насилля.

Тому 26 березня 2019 року в Первомайській ЗОШ № 2 відбулося розширене засідання шкільного методичного об’єднання класних керівників за темою «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладі освіти». Практичний психолог Задорожна М.М. ознайомила присутніх з поняттям «булінгу» та його видами, начальник відділу соціальної роботи ЦСССДМ Чередник С.І. запропонувала шляхи протидії булінгу, а фахівець із соціальної роботи Павловська Л.Б. дала практичні поради щодо поведінки вчителів для правильного та своєчасного реагування на прояви цькування. У ході засідання проведена робота в групах по складанню пам’яток «Поради для вчителя, який виявив булінг», «Попередження булінгу в класному колективі»