Первомайський ліцей № 2

 
МОН України

Зустріч випускників

08.02.2017
У Первомайській загальноосвітній школі № 2 в суботу 4 лютого 2017 року відбулась зустріч випускників 1967 року, 1972 р., 1977 р., 1982 р., 1987 р., 1992 р., 1997 р., 2002 р., 2007 р., 2012 р. та наймолодших випускників 2016 року. З цього приводу був організований невеличкий концерт

Актова зала була заповнена колишніми випускниками й вчителями. Зустріч випускників, це унікальна можливість налагодити комунікації між людьми, на майже родинному рівні. Бо школа – це завжди родина, яка впливає на наш інтелектуальний розвиток, виховує, об’єднує й завжди пам’ятає всіх нас. Ведучі свята Бігун Ольга Олександрівна і Жовновацький Сергій Вікторович  кожного разу намагалися створити приємну й теплу атмосферу, щоб кожен випуск міг поринути в свою епоху.
    Директор школи Юрій Васильович Барабан у своїй вітальній промові сказав такі слова: «Цього свята немає в жодному календарі України, але тим не менш воно дуже важливе для кожного з нас». І це дійсно так.   На зустрічі усім присутнім була показана презентація з фото вчителів,  від часу заснування школи й по сьогоднішній день. Кожне фото випускники сприймали  гучними оплесками. Вшанували хвилиною мовчання всіх учнів та вчителів, які не дожили до цьогорічної зустрічі випускників. Зворушливими були яскраві музичні та танцювальні номери, які підготували учні і вчителі  школи № 2 під керівництвом Бігун Ольги Олександрівни. Останнім акордом свята стала пісня у виконанні хору хлопців і дівчат 9 і 11 класів разом з вчителями школи.

    Щиро дякуємо всім хто долучився до організації цього свята.