збірник задач з фізики. 8 клас

збірник задач з фізики

Алгебра, 9 клас

Алгебра: Підручник для 9 класу. — Тернопіль: Підручники і посібни- ки, 2009. — 256 с.

ПІДРУЧНИКА "ІНФОРМАТИКА. 6 КЛАС". Й.Я. РИВКІНД ТА ІН. 2019 РІК

підручник призначено для учнів 6 класу для вивчення предмету інформатики

Програма розвитку дітей від пренатального періоду до 3-х років «ОБЕРІГ»

Анотація Програма розвитку дітей від пренатального періоду до 3-х років «Оберіг» розроблена з метою актуалізації питань становлення майбутньої особистості, починаючи від зачаття дитини, її народження, подальшого розвитку, виховання і навчання у перші три роки життя. Змістове наповнення програми узгоджено із чинним нормативно-правовим законодавством та Базовим компонентом дошкільної освіти. У програмі розкриваються особливості розвитку дитини раннього віку, включаючи пренатальний і перинатальний періоди розвитку; визначаються основні завдання за змістовими розділами, що охоплюють найважливіші етапи життєдіяльності малюка певного віку; містяться орієнтовні показники розвитку та поради батькам. Крім цього, наприкінці кожного року життя представлено інформацію про досягнення психічного розвитку дитини, що виявились у цей віковий проміжок. Матеріали програми адресовано турботливим батькам, педагогам і психологам різних форм здобуття освіти дітьми раннього віку.