Первомайський ліцей № 2

СОЦІОЛОГІЯ: методичні матеріали до самостійної роботи студентів

СОЦІОЛОГІЯ: методичні матеріали до самостійної роботи студентів

Дистанційний курс для учнів 9-11 класів з предмету «Художня культура»  Тема: Поглиблення у вивченні навчальних предметів. «Відчуй себе вчителем».

Дистанційний курс для учнів 9-11 класів з предмету «Художня культура» Тема: Поглиблення у вивченні навчальних предметів. «Відчуй себе вчителем».
Дистанційний курс розроблений для учнів 9-11 класу з предмету художня культура. Мета курсу полягає у поглибленні знаннь учнів шляхом формування навичок самостійної практичної роботи під час художньо-практичної діяльності. При вивченні тем, представлених у курсі, не тільки поглиблюються специфічно-художні знання учнів з художньої культури та образотворчого мистецтва, а і формується культура самостійної роботи. Представлений курс розрахований на один тиждень (10 годин). Кожне заняття містить теоретичну та практичну частину. Формуванню пізнавального інтересу учня сприяє ігрова форма роботи, коли він виступає в ролі вчителя.

Юрьев день

Многие из вас, друзья, слышали восклицание: «Вот тебе, бабушка, и Юрьев день!» А знаете ли вы, что слова эти пришли к нам из далекого прошлого свидетелями одной из самых трудных и грустных страниц истории русского народа? Событиям той поры и посвящена эта повесть. Действие ее происходит в годах 1580-1581.

Українська мова: підручник для 5 класу

Щиро вітаємо тебе й казковому світі української мови! Ми вирушаймо у чарівну подорож, вірним супутником у якій стане наш підручник. Але ми будемо не тільки мандрувати, а й досліджувати. Саме тому перед тим, як приступити до вивчення параграфу виконай невеличку вступну вправу, яка допомагатиме тобі робити власні відкриття. Після цього прочитай правило та спробуй запам'ятати його. І тільки потім можна переходити до виконання практичних цікавих і пізнавальних вправ, які влучно розкривають тему.