Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Річний звіт про діяльність закладу

Звіт

про роботу директора

Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Первомайської міської ради Харківської області у 2018/2019 н.р.

У 2018/2019 навчальному році школа укомплектована педагогічними кадрами. Кількість учнів на кінець начального року 583 учні. У школі було 3 інклюзивних класи (2-Б, 6-А, 6-Б).

З 2018 року в 10-Б класі запроваджений експериментальний інтегрований курс «Природознавство». У вересні 2018 року школа виграла грант і отримала набір робототехніки. У березні 2019 року команда SAP (секретні агенти Первомайського) взяла участь у регіональному  фестивалі з робототехніки. З листопада 2018 року в школі працював гурток з робототехніки.

Учні школи взяли участь в предметних олімпіадах . 9 учнів стали переможцями ІІ етапу, а 5 учнів взяли участь у ІІІ етапі. Троє учнів стали призерами: Баранніков Валентин (інформатика, 10-Б клас), Ель-Хосні Ріма (англійська мова, 10-А клас), Глущенко Єлизавета (правознавство, 9-А клас).

У школі проведені засідання міських методичних об’єднань учителів історії, англійської мови, трудового навчання, біології.

Вихованці школи брали участь у турнірах з історії, правознавства, краєзнавчій конференції.

В школі створені умови для підвищення кваліфікації учителів. За минулий навчальний рік пройшли курсову перепідготовку   14    учителів. Вони мали змогу обрати  заклад для підвищення кваліфікації.

30 грудня в школі проведена міська методична конференція і колегія відділу освіти.

Упродовж червня – грудня 2018 року виконувалися ремонтні роботи в спортивній залі: покриття підлоги, пофарбовані стеля і стіни. За батьківські кошти встановлені LED-лампи, навчальний процес здійснювався в повному обсязі Після закінчення ремонту в спортивній залі  учителі змонтували дві секції шведської стінки і двоє воріт для футзалу.  Під час осінніх канікул вчителі фізичної культури Пономаренко Є.І., Рябокобила О.Г. та робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель Давискиба В.М. замінили двоє воріт  на футбольному полі.

На кухні відремонтована мийна машина, плити.

В лютому 2019 року змінений Інтернет-провайдер, що дозволило майже в 4 рази підвищити швидкість та надійність  Інтернету. Планується встановити пристрої  для покриття Wi-Fi  всього  приміщення школи. Доступ до Wi-Fi мають окремо учні і вчителі. У квітні відремонтували дві акустичні колонки. Замінили покриття на сходах між першим і другим поверхах.   Народному депутату Добкіну Д.М. і депутату обласної  ради Русецькому А. передали листи з проханнями про надання дороги про покращення матеріальної бази школи ( лінолеум, мікрофони, акустичні колонки, тощо).

У квітні-травні облаштували 3 клумби (висадили квіти, 6 кущів туї, 2 кущі ялівцю).

З 27 травня в школі функціонував дитячий табір відпочинку. Була проведена робота щодо підготовки школи до табору. Закуплені миючі засоби, посуд та медикаменти.

Директор школи                      Ю.В.Барабан