Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

12 лют. 2018

День безпечного Інтернету

7 лютого учні нашої школи приєднались до відзначення Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day), який відбувся під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».
8 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права в закладі освіти заплановано та проведено ряд тематичних заходів.
25 лист. 2017

85 роковини Голодомору

У школі відбулися виховні години , що були присвячені 85-роковинам Голодомору на Україні.
18 лист. 2017

ДРУГИЙ ЕТАП ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

13 листопада по 18 листопада 2017 року в школі булі проведені різноманітні заходи щодо 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху.
20 жовт. 2017

МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ ВИКОРИСТАННЯ ГАЗУ У ПОБУТІ

З 09 жовтня до 20 жовтня у школі було проведено місячник безпеки використання газу у побуті.
14 серп. 2017

Оголошення

До відома вчителів, батьків і учнів! Учні 1-2-х класів будуть навчатися в гімназії № 3 у першу зміну. Учні 3-11-х класів будуть навчатися в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (3-4-ті класи у першу зміну, 5 -11-ті класи у другу зміну)
30 трав. 2017

Свято «Останнього дзвоника»

Свято «Останнього дзвоника» - воно завжди особливе. Бо це межа, за якою – літо, розваги, відпочинок. А для одинадцятикласників, навпаки, - все серйозне тільки починається. 26 травня 2017 року. Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 провела останню лінійку 2016/2017 навчального року
3 квіт. 2017

Найкращий читач України - 2017

22 березня в центральній бібліотеці для дітей відбулося свято дитячого читання "Книгоманія". Це був ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання і в ньому взяли участь учні - переможці шкільних етапів. В процесі творчого змагання учень 7-А класу Рафальський Сергій переміг з книгою Л.Стівенсона "Острів скарбів". Вітаємо!!!
24 лют. 2017

Масляна

24 лютого у школі відбулося свято Масляної. Перша частина проходила у актовій залі школи. Друга частина проходила на вулиці. Масляний круглий млинець – символ сонця, гарних врожаїв, щасливих днів, а також символ благополуччя , здорових дітей, єднання родини і друзів
23 лют. 2017