29 січ. 2022

День пам'яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам'яті героїв Крут - саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. До вшанування пам'яті героїв, в бібліотеці Первомайського ліцею N2 оформлено інформаційну тематичну викладку матеріалів "Крути: трагедія і подвиг".
21 січ. 2022

День Соборності України.

З 19 по 21 січня у ліцеї проведені виховні заходи щодо відзначення Дня Соборності України.
24 груд. 2021

У ліцеї №2 пройшли Новорічні свята!!!

У ліцеї №2 пройшли Новорічні свята!!! Протягом тижня для учнів 1 - 4 класів проведені Новорічні ранки з казковими героями, хороводами та іграми. Тиждень завершився яскравими театралізованими виступами 9 -11 класів. Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом!!!
13 груд. 2021

Оприлюднення результатів

10 грудня 2021 року у відділі освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу «Первомайський ліцей №2 Первомайської міської ради Харківської області». За результатами конкурсних випробувань: перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, перевірки компетентностей шляхом письмовоговирішення ситуаційного завдання, публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку Первомайського ліцею №2 переможцем конкурсу став ЖОВНОВАЦЬКИЙ Сергій Вікторович.
27 лист. 2021

День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.

З метою вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів у закладіі пройшли тематичні заходи.
29 жовт. 2021

Конкурс

Оголошується конкурс на посаду директора комунального закладу «Первомайський ліцей №2 Первомайської міської ради Харківської області»
25 жовт. 2021

Європейський тиждень сталої енергії - 2021

Первомайський ліцей №2 долучається до Європейського тижня сталої енергії!
13 жовт. 2021

День захисників України

З метою відзначення Дня захисників України, Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у закладі були проведені тематичні заходи:
12 жовт. 2021

Акція "Щаслива лапа"

Учні ліцею взяли активну участь в акції "Щаслива лапа" до Всесвітнього дня захисту тварин.
7 жовт. 2021

Міські змагання до Дня туризму

07 жовтня команда ліцею №2 "Мандрівники" здобула перемогу у міських змаганнях до Всесвітнього Дня туризму серед учнів Первомайських ліцеїв.