28 квіт. 2016

Знай наших - 2016!

27 квітня 2016 року в школі практичним психологом, Задорожною Мариною Миколаївною, було проведено свято «Знай наших». На цьому святі учні школи демонстрували свої таланти і були нагороджені Похвальними грамотами.
23 квіт. 2016

Міська краєзнавча конференція

У зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи 22 квітня 2016 року в БДЮТ проведено підсумкову конференцію учасників міської краєзнавчої експедиції «Чорнобиль: події, долі, пам’ять».
22 квіт. 2016

День Цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 22 квітня у ЗОШ №2 відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
18 квіт. 2016

Тиждень історії та права

14 квітня 2016 року у Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 у рамках тижня історії і права було проведено правовий брейн-ринг «Його величність – Закон» вчителем історії Барабаном Юрієм Васильовичем.
15 квіт. 2016

Фестиваль гумору

14 квітня в БДЮТ відбувся Фестиваль гумору. У ньому брали участь лідери учнівського самоврядування шкіл нашого міста. Нашу школу представляли учні 8-А класу: Іполітова Д., Федчук Ю., Яковенко К., Бордунов О.
14 квіт. 2016

Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія" (Найкращий читач України - 2016")

13 квітня 2016 року у Харківській обласній бібліотеці для дітей проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія" ("Наукращий читач України - 2016"). Головною метою конкурсу було заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури, а також підвищення позитивного інтересу та престижу бібліотек.
24 бер. 2016

День відкритих дверей

23 березня 2016 року школа гостинно відкрила свої двері для майбутніх першокласників. На свято завітали батьки разом зі своїми дітьми. Казкові герої розважали майбутніх першокласників рухливими іграми, веселими танцями, а учні 4-х класів порадували цікавими виступами.
19 бер. 2016

Міський фестиваль ДЮП

У м. Первомайський вже гарною та доброю традицією стало проведення міського фестивалю Дружин Юних пожежних. От і цього року 18 березня 2016 року на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 пройшов фестиваль.
12 бер. 2016

Усі на суботник!!!

Школа залучається до загальноміського суботника, який відкриває двомісячник «Зелена весна 2016», оголошений розпорядженням міського голови в рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».
7 бер. 2016

Концерт для жінок

4 березня в актовій залі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшов концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Учні нашої школи вітали віршами, піснями, танцями всіх жінок зі святом. Багато теплих добрих слів лунало зі сцени.