7 трав. 2019

Гра "Джура"

7 травня 2019 року команда учнiв ЗОШ 2 - рiй "Соколи" - взяла участь у мiському етапi Всеукраïнськоï дитячо-юнацькоï вiйськово-патрiотичноï гри "Сокiл" ("Джура") та другий рiк поспiль вибороли I мicце. Вiтання нашим переможцям!!!!! Соколи, ви наша гордiсть i краса!!!!!!
7 трав. 2019

Книжкова виставка

З нагоди Дня Перемоги в шкільній бібліотеці експонується історичний пазл «Україна пам’ятає, світ визнає» , на якому представлені кращі книги воєнної тематики. Матеріали розкривають історичну правду про трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних дій.
4 трав. 2019

Акція "Живи"

4 травня 2019 року активнi учнi ЗОШ 2 долучились до акцiï "ЖИВИ.# Первомайський". Дiти протягом двох годин брали участь у акцiï-квестi: знаходили i зафарбовували IP-адреси продажу наркотикiв.
2 трав. 2019

Знай наших!

Традиційно під кінець навчального року ми вшановуємо учнів школи-переможців олімпіад, різноманітних конкурсів та змагань. Ось і в цьому році ми дружніми оплесками зустрічали наших талановитих учнів на святі "Знай наших"
22 квіт. 2019

ЮІР-2019

12 квiтня вiдбулися мiськi змагання ЮIР. Команда школи посіла загальне 4 місце
2 квіт. 2019

Мандрівка

Група учнiв ЗОШ 2 на канiкулах вiдвiдали Берлiн та екскурсiю "Велич могутнього Берлiна", а також Краков та Прагу!!!
31 бер. 2019

Продовження канікул

До уваги батьків та учнів нашої школи! Заняття розпочнуться з вівторка 2 квітня!
26 бер. 2019

Протидія булінгу

26 березня 2019 року в Первомайській ЗОШ № 2 відбулося розширене засідання шкільного методичного об’єднання класних керівників за темою «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладі освіти».
18 бер. 2019

Наука - це цікаво!

Наука – це весело! Ми знаємо це напевно, тому 82 учні 7 – 11 класів взяли участь у всеукраїнському конкурсі «Наука – це цікаво!». Маємо 16 дипломів І ступеня, 5 - ІІ ступеня , 6 - ІІІ ступеня.
18 бер. 2019

#ТГШ205: таємниця генія Шевченка

З 12 по 18 березня 113 учнів школи взяли участь у конкурсі «#ТГШ205: таємниця генія Шевченка», завдяки якому дізналися більше цікавих фактів з біографії Тараса Григоровича та краще зрозуміли його творчу спадщину. Маємо 14 дипломів І ступеня, 7 – ІІ ступеня, 10 – ІІІ ступеня. Молодці