Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

30 трав. 2016

Шкільний табір відпочинку

Прийом дітей, розміщення, ознайомлення з режимом роботи, правилами поведінки, медичний огляд. «Щасливе дитинство» - свято присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.
21 трав. 2016

Всеукраїнський огляд-конкурс команд «ЮІР-2016»

20 травня 2016 року команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 «Інспектор» посіла ІІ місце у міському конкурсі Юних інспекторів руху. Змагалися між собою 7 команд міста у 6 номінаціях: «Знавці правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Агітбригада», «Велоестафета», «Медична допомога», «Соціальна реклама».
12 трав. 2016

Джура - 2016

11 травня 2016 року команда школи брала участь у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Команда «Патріоти» посіла І місце у змаганні з топографічної підготовки та Сергій Арестов, учень 10 класу, переміг у змаганні з вогневої підготовки. Учні також показали гарні знання та уміння з військової підготовки. Загальний результат нашої команди – ІІ місце. Вітаємо наших призерів!!!
6 трав. 2016

до Дня Перемоги

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, 6 травня в школі традиційно відбувся концерті до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
28 квіт. 2016

Знай наших - 2016!

27 квітня 2016 року в школі практичним психологом, Задорожною Мариною Миколаївною, було проведено свято «Знай наших». На цьому святі учні школи демонстрували свої таланти і були нагороджені Похвальними грамотами.
23 квіт. 2016

Міська краєзнавча конференція

У зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи 22 квітня 2016 року в БДЮТ проведено підсумкову конференцію учасників міської краєзнавчої експедиції «Чорнобиль: події, долі, пам’ять».
22 квіт. 2016

День Цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 22 квітня у ЗОШ №2 відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
18 квіт. 2016

Тиждень історії та права

14 квітня 2016 року у Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 у рамках тижня історії і права було проведено правовий брейн-ринг «Його величність – Закон» вчителем історії Барабаном Юрієм Васильовичем.
15 квіт. 2016

Фестиваль гумору

14 квітня в БДЮТ відбувся Фестиваль гумору. У ньому брали участь лідери учнівського самоврядування шкіл нашого міста. Нашу школу представляли учні 8-А класу: Іполітова Д., Федчук Ю., Яковенко К., Бордунов О.
14 квіт. 2016

Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія" (Найкращий читач України - 2016")

13 квітня 2016 року у Харківській обласній бібліотеці для дітей проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія" ("Наукращий читач України - 2016"). Головною метою конкурсу було заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури, а також підвищення позитивного інтересу та престижу бібліотек.