Свято «Останнього дзвоника»

30 трав. 2017
Свято «Останнього дзвоника» - воно завжди особливе. Бо це межа, за якою – літо, розваги, відпочинок. А для одинадцятикласників, навпаки, - все серйозне тільки починається. 26 травня 2017 року. Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 провела останню лінійку 2016/2017 навчального року

Дітвора прийшла із квітами, дружні обійми з улюбленими вчителями… Все це дуже зворушливо.

Директор школи Барабан Юрій Васильович привітав всіх зі святом, а особливо одинадцятикласників. З напутніми словами до 11-класників звернулися гості, класний керівник Мараховська Наталя Миколаївна і батьки. Малеча,  підготувала випускникам гарні вірші. Вразило всіх присутніх красиві танго та вальс у виконанні учнів 11 класу. В кінці свята пролунав останній у цьому році дзвоник, який оголосив закінчення навчального року.