Конкурс букетів

16 вер. 2016
Відбувся конкурс на найкращі осінні композиції, присвячені визволенню Первомайщини від німецьких окупантів. Учнівські колективи вибирали для своїх букетів насамперед сезонні рослини: гладіолуси, айстри і хризантеми, злаки, а також яскраві листя дерев, ягід горобини, калини.

В приміщенні Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 16 вересня 2016 року відбувся конкурс на найкращі осінні композиції, присвячені визволенню Первомайщини від німецьких окупантів. Учнівські колективи вибирали для своїх букетів насамперед сезонні рослини: гладіолуси, айстри і хризантеми, злаки, а також яскраві листя дерев, ягід горобини, калини. Вони втілили все, що пов'язане з цим сезоном: казкову пишність фарб і подальше в'янення, занурення в сон. Оригінальність робіт продемонстрували учні усіх класів на чолі із класними керівниками. Дякуємо класним керівникам і учням за букети.

«Про світлу милу Первомайщину,

Про матір, про її дитину -

Ці квіти Вам розповідають:

Були часи, страшні минули,

Неначе в прірві потонули,

А сльози матері не квіти,

В бою загинули всі діти,

Земля вмивалася росою,

Забрала назавжди з собою -

То не роса, а їхня кров

На пелюстках лежить любов».