Міська краєзнавча конференція

23 квіт. 2016
У зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи 22 квітня 2016 року в БДЮТ проведено підсумкову конференцію учасників міської краєзнавчої експедиції «Чорнобиль: події, долі, пам’ять».

Юні краєзнавці протягом 2015/2016 року провели глибоку пошукову роботу з метою вивчення подій 30-ти річної давності – аварії на Чорнобильській АЕС.

Перед початком конференції учасники експедиції  вшанували пам’ять загиблих чорнобильців хвилиною мовчання.

З доповідями на конференції виступили: Колісниченко Денис ( учень 7-А класу), Глущенко Єлизавета (учениця 6-А класу). Прозвучала пісня у виконанні Віцотенко Аліни (учениці 6-А класу). У номінації «Вірші про Чорнобиль» кращими були учні нашої школи: Іполітова Д. (учениця 8-А класу), Яковенко К. (учениця 8-А класу), Суздальцев О. (учень 10 класу).  Кожен учасник конференції отримав на згадку паперового журавля.