Первомайський ліцей № 2

Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека - 2020»

Шановні колеги!

Запрошую вас читати мій блог, присвячений висвітленню питань щодо проведення Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2020"

На цих сторінках ви будете бачити матеріали підготовлені для участі в конкурсі, познайомитеся з моїм досвідом на тему "Бібліотека - територія читання".

І. Загальні відомості

Калініченко Антоніна Іванівна

Освіта             Середня спеціальна
Спеціальність за освітою  Бібліотечне діло

Мій блог http://zosh2.klasna.com/uk/site/blogs.html

ІІ. Відомості про трудову діяльність:
      Стаж роботи - 50 років

Кваліфікаційна категорія                 І категорія
      Нагороди, відзнаки (за наявності)  медаль «За трудовую доблесть», грамоти міськво, області

ІІІ. Методичні розробки

&              «Напиймося з живого джерела»

&              «Розвиток педагогічної компетентності та професійної майстерності педагогів»

&              «Є така держава Україна»

ІV. Проблема, над якою працююю

Виховання бережливого ставлення до книги засобами шкільної бібліотеки

V. Інформаційна робота:

Заходи з формування інформаційної, бібліотечно-бібліографічної, читацької культури учнів

• Індивідуальна робота з читачами (проведення рекомендаційних бесід з учнями під час видачі літератури; бесіди про прочитану книгу; консультації про вибір літератури біля книжкових полиць; керівництво читанням, допомога у виборі книг).
  • Взаємодія шкільної бібліотеки з педагогами (інформаційне забезпечення вчителів новинками літератури, що надійшли в бібліотеку; випуск інформаційних списків; інформація про надходження нових підручників, програмової літератури, методичної та педагогічної літератури).
  • Масова робота з популяризації літератури (ігри-вікторини, турніри, літературні аукціони, брейн-ринги, клуби кмітливих та допитливих).
  • Організація екскурсій до бібліотеки для першокласників
  • Аналіз читацьких формулярів (проведення захисту читацького інтересу, захистів читацьких формулярів).
  • Інформаційно-бібліографічна робота (тематичні картотеки,  рекомендаційні списки літератури, Дні інформації, Дні бібліографії, предметні, тематичні тижні)
  • Популяризація книги (читацькі конференції, літературні вікторини,  книжкові виставки, огляди літератури, усні журнали)

Виставкова діяльність (виставки нових надходжень, тематичні виставки, постійно діючі книжкові виставки)

Методична скарбничка