Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

02.09.2019
Цьогорічне Свято Знань дивувало різноманітністю заходів: традиційні лінійки дали старт загальношкільному Дню здоров’я: учні 1-х класів знайомились зі школою та відвідали міське свято; учні 2-11 класів стали учасниками походу
27.05.2019
27 травня 2019 року у школі розпочав роботу літній пришкільний табір «Ромашка». Табірна зміна триватиме до 14 червня. Для учнів складена цікава розважальна програма, у якій культпоходи і вистави, конкурси і змагання, зустрічі з цікавими людьми, відвідування розважальних програм.
25.05.2019
З 16 по 25 травня 2019 року з нагоди Міжнародного дня жіночих кар'єр в ІТ наша школа долучилася до проведення онлайн-марафону GIRLS POWER TECH ( "Дівчата заряджають технології").
10.05.2019
8 травня відбувся святковий концерт до Дня Перемоги. Навіть дощова погода сповіщала про людський плач та сум за загиблими, лунала музика воєнних часів, діти закружляли у вальсі незважаючи на дощ.
08.05.2019
Вітаємо збірну команду школи з футболу за ІІ місце у ІІІ обласному фінальному етапі Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед учнів 2008 року народження.
07.05.2019
7 травня 2019 року команда учнiв ЗОШ 2 - рiй "Соколи" - взяла участь у мiському етапi Всеукраïнськоï дитячо-юнацькоï вiйськово-патрiотичноï гри "Сокiл" ("Джура") та другий рiк поспiль вибороли I мicце. Вiтання нашим переможцям!!!!! Соколи, ви наша гордiсть i краса!!!!!!